Beschikbare kandidaten

  • Onze 27 jarige kandidaat is woonachtig in Nijmegen en heeft de volgende opleidingen succesvol afgerond: MBO Technicus Mechatronica systemen niveau 4, VOP NEN 3840, Working at Height, Hoogwerker, categorie 3A en 3B en diverse aanvullende opleidingen.
  • Hij heeft ervaring in de energie-, machinebouw- en agro/robotica techniek en affiniteit met zowel mechanische als elektrische werkzaamheden. Daarnaast beheerst hij de Engelse taal goed en kan hij zelfstandig werken, maar ook prima in teamverband.
  • Hij heeft inmiddels ervaring als Service Monteur/Engineer/Technisch Specialist en Design Engineer (Prototype) in de eerst genoemde functie was verantwoordelijk voor installatie, reparatie, onderhoud en revisie van onderdelen van grote energieopwekkingsinstallaties/machinebouw. Op locatie bij de klant en in de service werkplaats verricht hij gespecialiseerde werkzaamheden aan zowel nieuwe alsook aan bestaande onderdelen van energieopwekkingsinstallaties/machinebouw van alle voorkomende merken. Hij heeft gewerkt aan machines/apparatuur in de industrie, bij energiecentrales en onderstations met veel verantwoordelijkheidsgevoel. Inmiddels hij is thuis in machines/installaties/ energieopwekkingsinstallaties/ zware voertuigen/robotica en heeft hij ook op de afdeling Engineering gewerkt. Hij heeft nu meer dan 5 jaar werkervaring opgedaan en wil als Service Monteur/Technician en als Engineer.
  • Hij is gewend om onderdelen van nieuwe en bestaande energieopwekkingsinstallaties/machinebouw te assembleren en in bedrijf te stellen, daarnaast heeft hij deze ook bij klanten geïnstalleerd om deze bedrijfsklaar te maken. Ook heeft hij regelmatig regulier onderhoud-/servicewerk gedaan, zowel in de werkplaats als bij klanten. Hij is in staat prima elektrische schema’s en mechanische tekeningen te lezen
  • Recentelijk heeft hij ervaring opgedaan als Design Engineer/Prototype Engineer waar hij bij een bedrijf heeft gewerkt dat zich richt op het ontwikkelen en produceren van landbouwvoertuigen met geavanceerde robotica en automatiseringstechnologie. Hier is hij begonnen als technician/engineer en na een aantal verbeterpunten te hebben aangebracht, heeft hij de mechanische engineering op zich genomen en onderdelen/complete robot in solidworks/inventor gezet. Na de nodige aanpassingen gedaan te hebben, heeft hij alles overgezet in inventor. Vervolgens zijn de werktekeningen (opnieuw) gemaakt.  Verder was hij als Design/Mechanisch Engineer verantwoordelijk voor het verder ontwikkelen van mechanische systemen voor landbouwrobots van conceptuele ideeën tot gedetailleerd ontwerp, prototyping en testen.
  • Hij verricht zowel mechanische als elektrische werkzaamheden. Daarnaast beheerst hij de Engelse- en Spaanse taal goed en kan hij zelfstandig werken (ook in teamverband) en heeft goede communicatieve vaardigheden.
  • Onze kandidaat is op korte termijn beschikbaar en is gewend te reizen.
  • Gezien zijn capaciteiten en competenties (vakinhoudelijke technische kennis, ervaringen, planning en organisatie, samenwerking en communicatie skills verwachten wij dat deze kandidaat zeer interessant is in de rol van Service Monteur/Service Engineer en/of Design Engineer (Prototype).
  • Hij is op korte termijn inzetbaar.

Wil u onze kandidaat spreken of een uitgebreid curriculum vitae met een kandidaatsprofiel ontvangen? Dan kunt u contact opnemen met ons Team Human Empowerment.

Tel: 024 785 39 54 / 06 34 55 57 25

E-mail: info@human-empowerment.nl

Web: www.human-empowerment.nl